تردمیل اسپرتک 6600

ساخت وبلاگ

تردمیل اسپرتک 6600 ، تردمیل خانگی ساخت تایوان مونتاژ چین است . این تردمیل دارای ابعاد تسمه 135*45 سانتی متر بوده و با قدرت موتور 2.7 اسب بخار می تواند تا وزن 125 کیلوگرم را تحمل کند. شیب دستی این تردمیل در 3 حالت قابل تنظیم است. بیشینه سرعت آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.

ضربه گیر Spring shock که از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند و فشار بر روی این نواحی را 80 درصد کاهش می دهد، ضربه گیر Anti shock که مانع ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران می شود، قابلیت پخش موسیقی توسط USBو mp3، اسپیکر، 26 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 4 برنامه دستی، 4 برنامه User، برنامه سنجش چربی یا همان Body fat که بر اساس سن، قد، وزن و جنسیت چربی های اضافه بدن سنجیده می شود، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از امکانات این تردمیل به شمار می آید.

این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن گازی امکان پذیر است. مانیتور LCD آن سرعت، مدت تمرین، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. تردمیل اسپرتک 6600 شامل 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می شود.

...
نویسنده : هایپرجیم بازدید : 1 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 17:27